Resmi büyütmek için tıklayınız.

14 ŞUBAT 2018/ İSTANBUL ANADOLU YAKASI ve
İZMİR/2 FARKLI MERKEZDEN
AYNI ANDA YÜZ YÜZE ORTAK/
SİMULTANE ÇEVİRİLİ CANLI YAYINLANAN
"HIV İNFEKSİYONU OLAN HASTAYA
MULTİDİSİPLİNER YAKLAŞIM ve
HASTANIN TEDAVİYE UYUMU" TOPLANTISI'NA AİT
VİDEO KAYDI-SLAYT SETLERİ
İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'NE EKLENDİ...

HIV/AIDS Korunma ve Eğitim Derneği (HAKED) tarafından düzenlenen "HIV İNFEKSİYONU OLAN HASTAYA MULTİDİSİPLİNER YAKLAŞIM ve HASTANIN TEDAVİYE UYUMU" Toplantıları 13-14-15 Şubat 2018 tarihlerinde 84 hekimin yüz yüze katılımı ile gerçekleşti ve toplantıların canlı yayınları 213 farklı bağlantı noktasından izlendi.

HER GÜN GÖRDÜĞÜMÜZ HASTALAR ile ilgili kendi deneyimlerimizi, yurtdışı deneyimleri ışığında hep birlikte tartıştığımız, 14 Şubat 2018, Çarşamba günü Dedeman Bostancı Hotel, İSTANBUL ANADOLU YAKASI ve İZMİR lokasyonlarında 2 FARKLI MERKEZDEN AYNI ANDA YÜZ YÜZE ORTAK gerçekleştirilen toplantı www.haked.org'tan SİMULTANE ÇEVİRİLİ olarak CANLI YAYINLANDI.

Söz konusu toplantının video kaydı-slayt setleri İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV-SUNU MERKEZİ'nde. Aşağıda bilimsel programı bulunan toplantıya ait video kaydına slaytları ile senkronize bir şekilde konu başlıklarına göre indekslenmiş olarak www.infeksiyondunyasi.org aracılığıyla İNFEKSİYON DÜNYASI, ONLINE TV'den, slayt setlerine ise video şeklinde İNFEKSİYON DÜNYASI, SUNU MERKEZİ'nden erişebilirsiniz.

İyi seyirler dileriz.

"HIV İNFEKSİYONU OLAN HASTAYA
MULTİDİSİPLİNER YAKLAŞIM ve
HASTANIN TEDAVİYE UYUMU" TOPLANTISI
HER GÜN GÖRDÜĞÜMÜZ HASTALAR...
14 ŞUBAT 2018, ÇARŞAMBA

Moderatör: Prof. Dr. Serhat ÜNAL

Tartışmacı: Prof. Dr. Volkan KORTEN

*Güncel Rehberler Eşliğinde Antiretroviral İlaçlar ve HIV Tedavisi (HIV Treatment and ARVs in Current Guidelines) - Dr. Mike YOULE (Simultane Çevirili Kayıt)

*Kalp Damar Hastalığı ve HIV - Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ

*Olgu 1 - Doç. Dr. Figen KAPTAN

*Olgu 2 - Doç. Dr. Figen KAPTAN

*Tartışma (Simultane Çevirili Kayıt): Prof. Dr. Volkan KORTEN, Dr. Mike YOULE, Prof. Dr. Sadi GÜLEÇ, Prof. Dr. Serhat ÜNAL, Doç. Dr. Figen KAPTAN

www.infeksiyondunyasi.org